Árukiadó

Betöltendő munkakör: Árukiadó

Az Univer Product Zrt. kecskeméti Sütőüzemébe, árukiadó munkakörbe, folyamatos munkarendbe munkatársakat keresünk.

Feladat:

  • A termékek pontos, szállítólevelek alapján történő összekészítése.
  • Göngyölegek kezelése.

Munkaidő:

  • 18:00- 02:00 óráig

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség,
  • megbízhatóság,
  • precíz munkavégzés,
  • nagyfokú teherbírás,
  • jó munkamorál.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafetéria,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Mindszenti körút 37-39.

Jelentkezéseket a karrier@univer.hu e-mail címre várjuk a munkakör megjelölésével, vagy érdeklődhet telefonon a 76 481-018-as telefonszámon!

Szamlerné dr. Kárpáti Mónika
humán menedzser

Adatvédelmi nyilatkozat Felhasználási feltételek ©2015 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: