Főoldal / Univer csoport / Állásajánlatok / Gasztronómia referens - Budapest, Pest megye

Gasztronómia referens - Budapest, Pest megye

Betöltendő munkakör: Gasztronómia referens

Az Univer Product Zrt gasztronómia referens munkakörbe munkatársat keres Budapest és Pest megye területre területére

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, látogatása, szerződések megkötése,
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Akciók ismertetése, termékbevezetésekben való részvétel,
  • Folyamatos kapcsolattartás a központtal

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • hasonló területen szerzett minimum 2 éves gyakorlat;
  • érvényes B kategóriás jogosítvány;
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség;
  • a munkavégzés helyének megjelölt Budapest lakóhely

Előny jelent:

  • szakács munkakörben szerzett tapasztalat
  • idegennyelv ismeret

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkahely
  • 13. havi fizetés
  • alkalmazotti jogviszony
  • munkavégzéshez szükséges IT eszközök

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát küldje a Mutasd az e-mail címet! e-mail címre a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

A munkakör betöltésének várható ideje: 2019. november

Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztató Felhasználási feltételek ©2019 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: