Főoldal / Univer csoport / Állásajánlatok / Key Account Manager asszisztens

Key Account Manager asszisztens

Betöltendő munkakör: Key Account Manager asszisztens

Feladatok:

  • Key Account Manager munkájához aktív segítségnyújtás kreatív és adminisztratív feladatokban;
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, szolgáltatókkal magyar és angol nyelven szóban és írásban;
  • Kereskedelmi és trade marketing feladatok adminisztratív hátterének biztosítása;
  • Akciók és promóciók előkészítése;
  • Vevői rendszerek (Online felületek) gondozása (adatrögzítés, információ szolgáltatás);
  • Értékesítési adatgyűjtés, felmérés, valamint ezek statisztikai elemzése, prezentációk készítése;
  • Fejlesztési javaslatok előkészítése.

Elvárások:

  • Kecskeméti vagy Kecskemét közeli lakóhely;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat az FMCG szektorban;
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs-és tárgyalókészség;
  • Pontos, alapos, önálló munkavégzés;
  • Proaktivitás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (biztos Excel, Word, Powerpoint használat);
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány (vezetési gyakorlattal).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Alkalmazotti státusz;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható hátterű, dinamikusan fejlődő 100%-ban magyar vállalatnál;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Előrelépési lehetőség;
  • Fiatalos, jó hangulatú légkör és munkakörnyezet;
  • Sokoldalú, változatos, felelősségteljes munka.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkaidő: teljes

Jelentkezési határidő: 2020. május 28.

Fényképes önéletrajzát és rövid bemutatkozó levelét várjuk a Mutasd az e-mail címet!">Mutasd az e-mail címet! e-mail címre.

Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztató Felhasználási feltételek ©2019 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: