Műszakvezető

Betöltendő munkakör: Műszakvezető

Az Univer Product Zrt. kecskeméti Sütőüzemébe, műszakvezető munkakörbe, munkatársat keres.

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok irányítása, dolgozók oktatása,
  • A termelési terveknek megfelelően az emberi és az anyagi erőforrások hatékony és gazdaságos megszervezése,
  • A rendelkezésre álló munkaerő optimális elosztása, műszak közbeni mozgatása az elvégzendő feladatok szerint,
  • A munkavédelmi, tűzvédelmi, higiéniai és a gépekre vonatkozó előírások betartása és betartatása stb.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Vezetői tapasztalat (emberek irányítása),
  • Képesség az önálló munkavégzésre és probléma megoldásra,
  • Megbízhatóság,
  • Precizitás,
  • Terhelhetőség,
  • MS Office felhasználói szintű.

Munkarend: folyamatos, három műszakos munkarend

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Mindszenti körút 37-39

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a karrier@univer.hu e-mail címre.

Adatvédelmi nyilatkozat Felhasználási feltételek ©2015 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: