Raktáros

Betöltendő munkakör: Raktáros

Az Univer Product Zrt. Sütőüzeme raktáros munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Termeléshez szükséges anyagok rendelése;
  • Beérkezett anyagok minőségi és mennyiségi átvétele;
  • Termeléshez a receptúra szerinti anyagok kimérése;
  • Havonta egyszeri tényleges készletfelmérés;
  • Kiméréshez anyagok előkészítése Pl: sajt reszelése, darabolása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Alkalmazotti státusz;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható hátterű, dinamikusan fejlődő 100%-ban magyar vállalatnál;
  • 13. havi fizetés;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Vidékiek számára szállás biztosítása és hazautazás támogatása;
  • Évente kétszer kedvezményes vásárlási lehetőség;
  • Dolgozói ajánlási program.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkaidő: 09:00-17:00 óráig

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, küldje el részünkre önéletrajzát a pozíció megjelölésével
a Mutasd az e-mail címet! e-mail címre!

Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztató Felhasználási feltételek ©2019 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: